Nyheter

4 kremmere

Ustabile leveranser?

Publisert Sist oppdatert

- Nei, jeg kan ikke si dét. Det er ikke noe spesielt jeg kan komme på i farta; i allefall ikke over en lang periode. Manglende leveranser er ikke et problem hos oss.

Torild Haugli,

Coop Prix

Askim

- Ja, det har vi opplevd, og på mange forskjellige varer. Vi merker det godt når folk spør etter ting vi ikke har. Det kan være nesten hva som helst.

Gunn Wollenhaupt,

Rimi Løken,

Aurskog-Høland

- Det er alltids noe som mangler, men ikke noe som skiller seg spesielt ut. Det var dårlig i fjor, spesielt i første halvår, men det har blitt mye bedre. Derimot hender det ofte at det er mye plukkfeil.

Christian Ødegård,

Kiwi Kringsjå,

Oslo

- Jeg synes det har vært bra i det siste. Men vi slet mye før. Det som har vært og fortsatt kan være litt dårlig innimellom, er kjøtt. Tidligere fikk vi ikke det vi skulle ha selv om vi forhåndsbestilte i god tid, men det gjør vi nå.

Anne Hiim,

Coop Marked

Sand

Powered by Labrador CMS