Nyheter

Batteridrevet

På et møte med Ica og Norgesgruppen i dag orienterte tilsynet om at innkjøpsavtalen mellom Coop og Rema 1000 blir en del av vurderingsgrunnlaget. Avgjørelsen utsettes dermed med nesten to måneder.

Publisert Sist oppdatert

Gillette kommer med en ny Venus-høvel som er utstyrt med batteridrevet miniatyrmotor. Venus Vibrance skal gi tett og skånsom barbering og samtidig ha en rensende effekt som gjør huden mykere og mer skinnende.

Vibrasjonene fra motoren har også en effekt som gjør huden sunnere, ifølge Gillette. - Når man barberer bena er det ikke bare for å fjerne hår, det er også en form for rensing og dermed en viktig del av hudpleien, sier Sture Nicolaysen.

I tillegg til vibrasjonene har det nye våtbarberingssystemet en rekke andre nyheter, som for eksempel blader med forsterket belegg og fuktgivende strips. Samtidig lanseres ny barbergelé med vitaminrik aprikosolje.

Powered by Labrador CMS