Nyheter

Best i region øst

Coop Mega Fredrikstad er kåret til kjedens beste butikk i region øst. – En bekreftelse på det vi har gjort, sier butikksjef Espen Andersen.

Publisert Sist oppdatert

– Dette er en bekreftelse på den jobben vi har gjort det siste året, og det gjør meg stolt på vegne av butikken og de ansatte som har vært med å bygge opp Coop Mega Fredrikstad til det den er i dag, sier Espen Andersen.

Adm. direktør Tom Andersen i Coop Øst sier samvirkelaget er veldig stolte av prestasjonen til butikksjef Espen Andersen og alle hans medarbeidere, skriver Fredriksstad Blad.

– Dette bekrefter at langsiktig og målrettet arbeid med å skape fornøyde kunder, og fornøyde medarbeidere, gir resultater. Videre er denne kåringen også en veldig god vitamininnsprøyting for hele Coop Øst, sier Tom Andersen.

Coop Mega Fredrikstad utmerker seg ved å være god både på vekst, kostnader og klar for kunde.

Powered by Labrador CMS