Nyheter

Bunnpris storsatser i sør

Bunnpris forsterker satsing på dagligvaremarkedet i Sør-Norge. Kjeden etablerer et nytt regionskontor (Region Sør) med base på Bunnpris-kontorene på Ullevål Stadion.

Publisert Sist oppdatert

I disse dager er dagligvarekjeden i markedet for å rekruttere folk til regionskontoret. I DN lørdag annonserer Bunnpris etter driftssjefer, økonomisjef, markedssjef og administrasjonssekretær.

Den nye regionen skal ifølge annonsen «ivareta våre store vekstambisjoner i Sør-Norge». Regionen skal strekke seg fra Vest-Agder i vest til svenskegrensen i øst. Det er en strategi som ikke minst den tidligere Rema 1000-direktøren Geir P. Solstad har satt sitt stempel på. Med Ullevål som hjemmebane arbeider han med utvikling og etablering for Bunnpris.

Bunnpris legger lista lista høyt i jakten på folk til det nye regionskontoret. Kjeden skal ifølge annonseteksten ha tak i vinnere som er dagligvarebransjens beste folk innen etablering, drift, innkjøp, markedsføring, økonomi og administrative funksjoner.

Powered by Labrador CMS