Nyheter

Coca-Cola og Rema årets golfvinnere

Coca-Cola-sjåfør Einar Fjeld og Rema 1000-kjøpmann Jonna Gustavsson var best av alle i Handelsbladet FK Jensen Cup.

Publisert Sist oppdatert

– Helt fantastisk! Jeg startet ikke så bra, men så fant jeg roen og da tok det seg opp, sier kjøpmann Jonna Gustavsson i Rema 1000 Industrigata, som er årets vinner i kvinneklassen i Handelsbladet FK Jensen Cup.

Årets vinner i herreklassen ble Coca-Cola-sjåfør Einar Fjeld, som også vant i 2003.

– Helt rått! Jeg hadde god flyt hele veien i dag. Og så har jeg mye å takke flighten for, de backet meg skikkelig opp, sier Fjeld.

Det ble en våt dag for de 115 deltagerne i årets cup, da det regnet fra første til siste slag. Men humøret holdt de oppe.

– Jeg synes det er flott at spillerne klarer å kose seg selv om ikke været var det beste, roser adm. direktør Christine Bugge Jensen i Jensen & co, som står for den tekniske gjennomføringen av cupen.

Les mer i neste utgave av Handelsbladet FK.

Powered by Labrador CMS