Nyheter

Coop Marked i ny drakt

Nye lavere priser, flere varer, nye moderne kjøledisker og reoler og nye farger. Engerdal har fått ny og modernisert Coop-butikk midt i sentrum, meder Østlendingen.

Publisert Sist oppdatert

Alt av innvendig innredning er skiftet ut med ny og moderne, og de åtte frysediskene som er plassert midt i butikken, er de første av sitt slag i Coop i Norge. - Disse nye plug-in-diskene kjører vi som et prøveprosjekt i Engerdal. De virker kjempebra, er strømbesparende og miljøvennlige. De tar også bedre vare på maten, sier adm. direktør Jan Kveen i Coop Tesam til Østlendingen.

Coop Tesam har brukt to millioner kroner på oppussingen, og forventer mye av butikken framover.

Som du har lest i Handelsbladet FK tidligere, har Coop Marke d tre prisprofiler i kjeden, og butikken i Engerdal har nå gått ned fra prisnivå tre til prisnivå to.

Powered by Labrador CMS