Nyheter

Gordon Ramsay til Trondheim

21. oktober kommer den anerkjente kokken og tv-personligheten Gordon Ramsay til Trondheim. Han skal delta på et kulinarisk arrangement på det nye flaggskiphotellet Scandic Lerkendal.

Publisert Sist oppdatert

Ramsay vil selv være involvert i forberedelsene av middagen sammen med kokkene på Scandic Lerkendal. Han har i tillegg med seg to av sine egne kokker til arrangementet.

– Dette er en stor begivenhet både for hotellet og Scandic, men også for Trondheim og alle matinteresserte i hele landet. Gordon Ramsay takker veldig sjelden ja til denne typen henvendelser, og vi er selvsagt veldig stolte over at han valgte å si ja denne gangen, sier hotelldirektør på Scandic Lerkendal, Bjørgvin Thorsteinsson.

Det var særlig den høye kvaliteten på lokale råvarer, interessen for fotball og muligheten til å besøke RBK, samt flaggskiphotellet som var utslagsgivende for at Ramsay valgte å ta turen til Trondheim. Den planlagte banketten vil også inneholde et inspirasjonsforedrag hvor han deler av sin lange erfaring og livshistorie med gjestene.
– Det vil bli en uforglemmelig kveld, med opplevelser for alle sanser. Det vil bli anledning for både privatpersoner og bedrifter å delta, sier Thorsteinsson.

Powered by Labrador CMS