Nyheter

Leiv Vidar Årets Leverandør til Statoil

I forbindelse med årets forhandlersamling i Statoil Fuel & Retail Norge i forrige uke ble Leiv Vidar kåret til «Årets leverandør 2013».

Publisert Sist oppdatert

- For oss i Leiv Vidar er dette en stor anerkjennelse av det arbeidet som blir gjort både i produksjonen på Hønefoss, av våre salgsfolk i tett samarbeid med dyktige Statoil-ansatte over det ganske land. Det er og ikke minst en anerkjennelse av vellykkede nyhetslanseringer som Ragnarok og Wiener 10,- som virkelig har satt spor etter seg i markedet. Vi ser det også som en fjær i hatten at vi som en liten men spesialisert leverandør, nå vurderes i samme klasse som Diplom Is og Coca Cola, anerkjente leverandører med betydelig større ressurser enn oss. Det viser at det lønner seg å være framoverlent når det gjelder innovasjon, og ikke minst et bevis på godt samarbeid ute på stasjon, uttaler salgs- og markedsdirektør Hans Olav Hole i en pressemelding.

- Samarbeidet med Statoil går på alle nivåer i organisasjonen og gir oss alle forutsetninger for et godt samarbeid. Vi ønsker at verdiene i vår bedriftskultur «Lidenskap, raushet & rock ‘n roll» reflekteres i vårt daglige arbeid på en slik måte at de som møter oss, husker oss på en positiv måte. Når salgsutviklingen i Norge nå ligger helt i Europa-toppen er det i alle fall ikke tvil om at vi spiller hverandre gode. Det er derfor ekstra gledelig å kunne love både forhandlere og forbrukere mange spennende nyheter i pølsediskene framover også, sier Hole.

Powered by Labrador CMS