Nyheter

Nå skal Solo ut til hele verden

Etter en vellykket start i Hollywood skal Solo nå på smaksturné i resten av verden. Det skal skje ved hjelp av norske bruselskeres nettverk i utlandet

Publisert Sist oppdatert

– Helt konkret skal Solo sendes til alle land i verden. Fansen vår nominerer mottakerkandidater fra hvert land. Så snart de nominerte bekrefter påmeldingen, er de med i konkurransen om å få smake Solo, sier Solo-sjef Joakim Sande.

Én person blir plukket ut i hvert land, og i finalen konkurreres det om muligheten til å få en action-pakket tur til Norge.

– Vi mener jo at Solo er helt der oppe med midnattssola, stavkirker, Prekestolen, Munch og Sjoa, og vi vil gjerne vise utlendingene noe av det beste ved landet som lager verdens beste brus, sier Sande.

«Send en Solo» foregår på Solo.no, og også Solo-fansen i Norge har mulighet til å stikke av med en drømmereise. Den som vinner, får et reisegavekort på en verdi av 25 000 kroner.

Powered by Labrador CMS