Nyheter

Norges første Grandiosamillionær

I den nye kampanjen for Grandiosa pizza har forbrukere som har kjøpt en Grandiosa pizza en sjanse til å vinne en million kroner. Oddsen for å vinne er betydelig større enn å vinne i Lotto, og skatten betales av Grandiosa.

Publisert Sist oppdatert

I den nye kampanjen for Grandiosa skal det lille julaften trekkes en heldig vinner av en million skattefrie kroner, melder Orkla i en pressemelding. - For å vinne i Grandiosa-lotteriet må du kjøpe en Grandiosa pizza. På innsiden av esken er det trykket en kode, og når du registrerer den på grandiosa.no er du med i trekningen, sier Bjørn Brennskag, kommunikasjonssjef i Orkla Foods Norge.

Oddsen for å vinne Grandiosa-millionen er større enn å vinne i Lotto. Der har man èn mulighet av 5,3 millioner til å få syv rette.

- Vi vurderer at i beste fall vil 300 000 Grandiosa-spisere registrere sine koder, så oddsen for å vinne er betydelig større, sier Brennskag.

Allerede før kampanjen har kommet skikkelig i gang, så er det registrert over 25 000 koder.

- Grandiosa har mange fans der ute, og vi har mer enn 87 000 likes på Facebook. Engasjementet er stort og vi håper å kunne gi Grandiosamillionen tilbake til en av våre lojale brukere, sier Brennskag.

Koder trykkes på innsiden av tre milioner esker. Kodene er å finne på alle variantene unntatt Kebab pizza. Koden registreres på grandiosa.no. Registrerer du fem koder på grandiosa.no så får du fem ekstra i bonus. Vinneren trekkes 23. desember.

Powered by Labrador CMS