Nyheter

Populære Rema-plakater

Da Rema 1000-kjøpmann Jan Stian Taule i Fitjar laget to plakater med artig vri og la de ut på facebook, tok det helt av.

Publisert Sist oppdatert

Fitjar-Posten kan rapportere om 187 392 visninger for den ene plakaten og 158 784 for den andre etter bare noen dager på nett. Og det var i går. Rundt 800 hadde på den tiden delt statusene med plakatene på.

- Helt surrealistisk, men kjempegøy, sier Jan Stian Taule til lokalavisen. Han har fått mange morsomme og positive kommentarer de siste dagene. Taule har gjort noe liknende før, for fem år siden i en annen butikk. Da hadde han 20 våtdrakter som eg han ikke ble kvitt, og laget en plakat der han skrev: «Bergensbunad (våtdrakt), kan brukes både på regnværsdager og godværsdager». Våtdraktene forsvant i løpet av dagen.

Powered by Labrador CMS