Nyheter

Reitan hedret de beste

Terje Fatland og Mona Andreassen var de beste kjøpmennene i Shell/7-Eleven og Narvesen i fjor.

Publisert Sist oppdatert

Som du kunne lese på Handelsbladet.no i går, er Thomas Næss på 7-Eleven St.Olavs Hospital kåret til Årets kjøpmann 2008 i 7-Eleven. Reitan Servicehandel (RSH) har også hedret de beste kremmerne i de øvrige kjedeformatene sine.

Mona Andreassen i Narvesen Hamar Sykehus er kåret til Årets Narvesen-kjøpmann, mens ble Terje Fatland i gikk til topps blant Shell/7-Eleven-kjøpmennene. Fatland driver Shell/7-Eleven Sandnes.

– For RSH er kjøpmennene den aller viktigste ressurs. Det er i butikk verdiene skapes. Når kjøpmennene gjør det bra, gjør kjeden det bra, også. Vi er i samme båt og har samme mål. Disse Kjøpmennene er flotte representanter for oss. De er energiske, engasjerte og lever etter verdigrunnlagene våre. De fortjente å vinne, sier Magnus Reitan.

Powered by Labrador CMS