Nyheter

Rieber & Søn beste Kiwi-leverandør

For andre år på rad har over 500 butikksjefer i Kiwi kåret Rieber & Søn som Norges beste leverandør.

Publisert Sist oppdatert

– All ære til alle våre selgere over hele landet, sier Rieber & Søn-KAM Svein Erik Schilbred-Eriksen i en pressemelding.

Butikksjefene har vurdert alle sine leverandører etter gjennomføring av kampanjeaktiviteter, oppfølging i butikk, fremtreden og pålitelighet, utsolgtsituasjoner og en totalkarakter.

Rieber & Søn har oppnådd samlet gjennomsnittskarakter betydelig høyere enn gjennomsittet for alle leverandørene. Flere regioner ligger på godt over fire i samlet karakterer, hvor fem er maks poengsum.

– Det er veldig hyggelig at Kiwis kjøpmenn setter pris på våre medarbeidere, og ekstra hyggelig er det at vi får denne prisen andre året på rad, sier Svein Erik Schilbred-Eriksen.

Powered by Labrador CMS