Nyheter

SE OPP FOR

På et møte med Ica og Norgesgruppen i dag orienterte tilsynet om at innkjøpsavtalen mellom Coop og Rema 1000 blir en del av vurderingsgrunnlaget. Avgjørelsen utsettes dermed med nesten to måneder.

Publisert Sist oppdatert

Ferskt pesto-sett

Friskhet er et avgjørende element for mange forbrukere når de skal lage et måltid, men det er ikke alle som har tilgang til en urtehage. Denne nylanseringen fra italienske Azienda Agricola Spaggiari Paola, som ble presentert på på Anuga,, spiller ill påå iinteres t --sen for alt som er ferskt.

Det ferske pesto-settet, lansert under merket Bartumé, gjør det mulig for forbrukerne å tilberede en frisk pesto-saus på bare to minutter, rett og slett ved å kutte og blande ingrediensene som følger med. Produktet inneholder en krukke med alle de foredlede ingrediensene (extra virgin olivenolje, pinjenøtter, salt og hvitløk) som trengs til en god pesto, toppet med en bukett av friske basilikumblader. Det omtales som 100 prosent naturlig og nok til ÿre.

Powered by Labrador CMS