Nyheter

Sunn Meny-påske

Meny frister kundene med en sunn påske: Plukk og miks frukt til 14,90 per kg.

Publisert Sist oppdatert

Fra torsdag 6. april og ut påsken har Meny lavpris på appelsiner, klementiner, epler, bananer og pærer. Supermarkedkjeden har også fått inn et stort parti belgiske jordbær av det Meny-sjef Vegard Kjuus beskriver som «beste kvalitet».

– Alle fortjener å kose seg i påsken, men vi er opptatt av å tilby noe langt mer enn bare billig smågodt, sier Meny-sjefen.

– Plukk og miks i butikken, og sett oppskåret frukt på bordet. Du fortjener en appelsin både før og etter skituren, sier Kjuus, som også kan lokke med 7 prosent sunnhetsbonus på frukt og en rekke andre sunne varer.

– I tillegg har vi meget gode tilbud på påskevarer som lammelår, lammestek, kalkunfilet, hummer, solo, roastbiff, pølser og masse godt! frister Vegard Kjuus.

Powered by Labrador CMS