Nyheter

Susanne vant Global Talent Award

Susanne Nowak, Nordic trainee i Mondelēz International, vant Global Talent Award på Global Talent Week i Oslo.

Publisert Sist oppdatert

Nowak, som ble nominert av NovaAgentum, lastet opp en youtubefilm for å vise hvorfor akkurat hun var en verdig vinner av prisen. Resten av befolkningen fikk deretter muligheten til å stemme fram sin favorittkandiat online, noe som over 25 000 personer gjorde.

Begrunnelsen for hvorfor Nowak stakk av med førsteprisen var basert på hennes unike kommunikasjonsferdigheter, i tillegg til hennes flerkulturelle erfaring, internasjonale bakgrunn og studie prestasjoner.

– Det var mange sterke kandidater i kåringen, og til slutt ble Susanne kåret som vinner siden hun både kan vise til sterke akademiske resultater og en variert og relevant erfaringsbakgrunn som spenner over tre kontinenter, sier Sverre Haugen, Country Manager i NovaAgentum Norge.

Powered by Labrador CMS