Nyheter

Godtlevert med rask meny

Nå lanserer Godtlevert.no «SuperEkspress«: en sunn middagskasse for dem som ikke har mye tid å bruke på kjøkkenet.

Publisert Sist oppdatert

Kokkene hos Godtlevert.no har utviklet en ny middagskasse for folk som ønsker enda raskere, men fremdeles sunne retter i løpet av en travel uke. Godtlevert.no tilbyr allerede en Ekspressmeny. Nå kommer et nytt alternativ som er enda raskere og ment som en ekstra hjelp i de ukene tiden er knapp.

– Ekspressmenyen er vår absolutte bestselger! Vi ser at mange ønsker en rask tilberedning av middagen, men samtidig vil ha god kvalitet, naturlig og velsmakende middag, forteller daglig leder Kjetil Graver i en pressemelding.

Dette er grunnen til at Godtlevert.no har valgt å utvikle en enda raskere meny: SuperEkspress.

– Vårt nye konsept vil inneholde eksempelvis supperbaser, gode ferdigsauser, ferdig fiskegrateng, lasange og så videre, og ferdigkuttede grønnsaker for at man skal spare tid. Rettene består av gode borte-hjemmelagede produkter som er produsert av våre leverandører, og er utviklet i samarbeid med Godtlevert.no sine egne kokker. Kundene skal oppleve kokkeleringen som rask og enkel, men samtidig vite at det er barnevennlige middagsretter med god kvalitet, sier Graver.

Menyene i SuperEkspress er satt sammen av fire retter per uke, og ha et variert innhold av kjøtt og fisk. SuperEkspress vil ha en tilberedningstid på omtrent 15 minutter.

Powered by Labrador CMS