Nyheter

Har startet Harryklubb

En nyetablert Harryklubb skal gjøre harryturen enda billigere. Klubben har koblet seg med svenske bedrifter, som skal gi lavere priser på alt fra bilreparasjoner til mat, skriver Dagens Næringsliv.

Publisert Sist oppdatert

Fire måneder etter etableringen har Harryklubben 8000 medlemmer. Nå skal gründer og tidligere SAS Euro-Bonus-sjef Sven Jensen gjøre den større og bruke medlemsmassen til å legge prispress på butikker, verksteder og overnattingssteder på den andre siden av svenskegrensen.

– Harryklubben skal slåss for lavere priser og bedre service til medlemmene, sier Sven Jensen til Dagens Næringsliv.

Målet er at de som registrerer seg på klubbens hjemmeside vil motta tilbud fra klubbens svenske samarbeidspartnere. Jensen forhandler med svenske bedrifter om mulig samarbeid, i første rekke dagligvarebutikker, bilverksteder og hoteller.

Registrerte nordmenn på harrytur vil få «Ukens tilbud» eller servicefordeler på sms. På egne forum kan medlemmene utveksle handletips, råd og erfaringer.

Powered by Labrador CMS